En İyi Ücretsiz Hosting

en-iyi-ücretsiz-hosting-best-free-hosting

Merhaba arkadaşlar, Bu gün sizlere en iyi ücretsiz hosting (web site barındırma ) hizmeti veren Hostinger firmasından bahsetmek istiyorum.

Benimde uzun yıllardır kullanmakta olduğum hostinger firması gerçekten işinde çok iyi. Hosting firmalarından isteyebileceğiniz en önemli iki özellikten birincisi hızının mükemmel olması ve destek ekibinin iyi olmasıdır. Bu iki özelikte Hostinger firmasında mevcut.Bu da Hostingeri en iyi ücretsiz hosting firmalarından birsi yapıyor.

Peki Neden Hostinger En İyi Ücretsiz Hosting Seçimi?

  1. Piyasadaki diğer ücretsiz hosting firmalarını da karşılaştırdığınızda avantajları bariz bir şekilde göreceksiniz.. Reklam Yok. güzel bir site oluşturdunuz ilk başlangıçta para vererek hosting almak istemediniz, ikide birde güzelim sitenizin en olmadık yerlerinde çıkan reklamlar hostinger de yok. Bu nedenle hostinger en iyi ücretsiz hosting.
  2. 1000 mb alan Bu alanın içerisine profesyonel sitelerinizi bile çok rahatlıkla sığdırabiliyorsunuz. Ben bu alanda iki adet alan adını barındırıyorum herhangi bir kasma yada hızında azalma gibi bir sorun yok.
  3.  100 GB Trafik Ücretli ve ücretsiz hosting sağlayıcıları planlarını incelediğimizde çoğunun başlangıç ve orta seviye planlarında bile bu kadar bir trafik imkanı sunulmamakta iken hostingerin bunu ücretsiz paketinde sunuyor olması  onu diğerlerinden dahada öne çıkarıyor.Bu nedenle hostinger en iyi ücretsiz hosting.
  4. Php ve Mysql.  Milyonlarca kullanıcısı ve geliştiricisi bulunan açık kaynak kodlu ve özgür yazılım ürününüzü rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  5.  Otomatik Yazılım kurucu: bünyesinde bulunan 50 adet  yazılımdan ki bunlar dünyada çok talep gören yazılımlar wordpress, dupal, joomla, opencart, prestashop, moodle gibi tek tıklama ile yüklenerek 10 dakikada 1000 lerce kullanıcının aktif kullanabileceği ortamları oluşturabilirsiniz.
  6. Web Site Kurucu. Eğer özgün web tasarımı yapmak istiyorum ama kod yazmaktan anlamam diyorsanız bu özellik tam size göre. Birkaç tıklama ve sürükle bırak yöntemi ile sadece sizin kulladığınız özgün şık web sitesi tasarımları yapabilirsiniz.Bu nedenle hostinger en iyi ücretsiz hosting.

Yenilenen vizyonu ile Hostinger Cloud alt yapısını güçlendirilmiş ücretsiz hosting hizmetini artık https://www.000webhost.com isimli sitesinde sürdürmektedir.

Buraya tıklayarak Hostingerin avantajlarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Hosting

Daha farklı alternatifler denemek isterseniz;

http://freehostia.com/
http://www.x10hosting.com/signup.php
Free Web Hosting Service for Joomla and WordPress
https://www.awardspace.com/free-hosting/
007sites Web Hosting
https://www.100webspace.com/
Free Web Hosting
DeluXe Host – 100MB Free Webspace – Home
https://byet.host/free-hosting/news
https://ja.wordpress.org/
Free Web Hosting – 000a.biz
http://www.000space.com/?i=1
FREE Website Hosting & Premium Web Hosting – 110MB.COM
https://www.hosthelpers.com/
https://www.heliohost.org/
Dotster | Domain Registration and Website Hosting
Free Web Hosting – 125mb.com bu siteleri de deneyebilirsiniz.

 

Soru, yorum ve önerilerinizi aşağıdaki kısıma yazarak bizimle ve tüm okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Eğer yazımızı beğendiyseniz ve bu yazıdan başkalarınında faydalanmasını istiyorsanız aşağıdaki paylaş butonları ile yazımızı beğenip paylaşabilirsiniz.

İlginisi çekebilecek daha çok içerik için buraya tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.